Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

150-річчя поетеси: 25 лютого стартує «Радіо Леся» та інтелектуально-дискусійна платформа «Косач Talks»

Автор: admin2 от 24-02-2021, 16:39

150-річчя поетеси: 25 лютого стартує «Радіо Леся» та інтелектуально-дискусійна платформа «Косач Talks»У межах масштабного Мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» Міністерство культури та інформаційної політики розгорне медійну платформу «Радіо Леся», ініційовану UA: Радіо Культура, а також інтелектуально-дискусійну платформу «Косач Talks». 

З 25 по 27 лютого команда UA: Радіо Культура працюватиме в Українському домі на майданчику «Радіо Леся». Запуск першого ефіру відбудеться о 18 годині — одночасно з відкриттям локації в Українському домі. 26 та 27 лютого ефіри зі сцени «Радіо Леся» звучатимуть наживо з 11 до 17 години...

«Леся Українка: 150 імен»: до 150-річчя від дня народження поетеси запустили сайт

Автор: admin2 от 15-02-2021, 14:59

«Леся Українка: 150 імен»: до 150-річчя від дня народження поетеси запустили сайтОфіційний сайт ювілейного року мисткині створили Міністерство культури та інформаційної політики України та агенція Postmen. Він дозволить українцям пізнавати особистість і творчість письменниці та слідкувати за подіями, присвяченими Лесі Українці.

Впродовж 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки...

Верхньогаївська бібліотека відзначила 110-ті роковини

Автор: admin2 от 31-12-2020, 08:31

Верхньогаївська бібліотека відзначила 110-ті роковиниВ ювілейних урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови РДА Тарас Матолич

Віталій Скоропад привітав громаду з важливою подією в культурному та суспільному житті села, подякував активу за збереження національної пам’яті та велику просвітницьку працю.

Слово мали також керуючий справами районної ради Михайло Гук, депутати міської ради Михайло Задорожний та Володимир Ханас, директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак та інші...

У Волі Якубовій відкрили Кімнату-музей Андрія Мельника

Автор: admin2 от 24-12-2020, 08:50

У Волі Якубовій відкрили Кімнату-музей Андрія МельникаВчора, 23 грудня в селі Воля Якубова відбулося відкриття Краєзнавчого музею села та Кімнати-музею відомого українського військово-політичного діяча полковника Андрія Мельника.

Чин освячення провів єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій Комар. У відкритті взяла участь голова обласної ради Ірина Гримак, заступник голови облдержадміністрації Тарас Грень, голова районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

«12 грудня Львівщина відзначала 130-ту річницю з дня народження полковника Андрія Мельника - одного з найавторитетніших борців за незалежність України. Найкраще вшанування його пам’яті – це така ж відданість державі і народу...

У районі відзначать 130-ті роковини народження полковника Андрія Мельника

Автор: admin2 от 3-12-2020, 15:13

У районі відзначать 130-ті роковини народження полковника Андрія МельникаСьогодні, 3 грудня заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич провів нараду з начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Надією Козар та директором районного народного дому Іваном Сехом щодо організації відзначення 130-х роковин від дня народження полковника Андрія Мельника.

Уточнено план урочистих заходів на вшанування пам’яті цього видатного уродженця Дрогобиччини на його малій батьківщині в с.Воля Якубова 11 грудня цього року.

Працівники культури району відзначили своє професійне свято

Автор: admin2 от 10-11-2020, 14:57
Працівники культури району відзначили своє професійне свято Сьогодні в районному народному домі відбулося святкове дійство з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Як зазначила у своєму виступі начальник відділу культури і туризму РДА Надія Козар, цьогорічне свято, зважаючи на обставини, вирішили провести без офіціозу, в невимушеній родинній атмосфері. Адже це — остання у такому форматі зустріч всіх працівників закладів культури району. Вже у наступному році сільські народні доми та бібліотеки відійдуть до об’єднаних територіальних громад.
За самовіддану творчу працю задля розвитку та збереження українських культурних традицій присутнім подякували перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, начальник відділу культури і туризму Надія Козар...

Сьогодні - День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Автор: admin2 от 9-11-2020, 09:10

Сьогодні - День працівників культури та майстрів народного мистецтваДрогобицька районна державна адміністрація щиро вітає із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Завдяки творчому неспокою та громадському подвижництву працівників, майстрів культури і мистецтв народна і професійна культура України має вагомі духовні здобутки. Хай щастить Вам усім у всіх добрих справах, нових Вам творчих злетів, міцного здоров'я та добра!

 

З повагою

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад

В Нагуєвичах відкриють пам'ятник Петрові Франку

Автор: admin2 от 8-10-2020, 15:11

В Нагуєвичах відкриють пам'ятник Петрові ФранкуСьогодні, 8 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду щодо щодо урочистого відкриття пам’ятника Петру Франку. В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак, депутат районної ради Михайло Чапля, директор районного народного дому Іван Сех.

Обговорено організаційні питання урочистостей, які відбудуться у День захисника України, 14 жовтня на території заповідника “Нагуєвичі”...

Керівництво РДА привітало працівників бібліотек з професійним святом

Автор: admin2 от 1-10-2020, 10:16

Керівництво РДА привітало працівників бібліотек з професійним святомВчора, 30 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек привітали колектив районної центральної бібліотечної системи та районної бібліотеки. Керівники побажали працівникам бібліотек району успіхів, плідної праці задля збереження та популяризації духовного та інтелектуального надбання людства, впровадження та розвитку нових форм роботи, що сприятиме популяризації книги, насамперед, серед дітей та молоді...

В неділю на Дрогобиччині завершилися Франкові дні

Автор: admin2 от 31-08-2020, 13:35

В неділю на Дрогобиччині завершилися Франкові дніВчора, 30 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад і заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич взяли участь у регіональній науковій конференції просто неба «Історико-культурна спадщина Івана Франка і Карпатський регіон від найдавніших часів до сучасності»

Цим заходом завершилися цьогорічні урочистості з нагоди 164-х роковин народження Івана Франка.

Під час конференція відбулося вручення відзнаки "За збереження історії" багатолітньому директору музею Івана Франка в Нагуєвичах,..

Дрогобиччина відзначає 164-ті роковини народження Івана Франка

Автор: admin2 от 27-08-2020, 14:29

Дрогобиччина відзначає 164-ті роковини народження Івана ФранкаМолитвою біля хреста, встановленого Яковом Франком на честь ліквідації кріпацтва у 1848 р., та покладанням квітів до пам’ятника Іванові Франку розпочалися сьогодні на Дрогобиччині урочистості з нагоди 164-х роковин народження Івана Франка.

У святкових заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, голова районної ради Михайло Сікора та його заступник Володимир Стецівка, народний депутат України Орест Саламаха, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма,..

Гостя Рихтицької бібліотеки

Автор: admin2 от 25-08-2020, 14:12

Гостя Рихтицької бібліотекиНапередодні Дня Незалежності України в бібліотеку-філію с. Рихтичі завітала Тамара Сухенко - психологиня, співзасновниця благодійного фонду "Бібліотечна країна", автор книги "Як обрати професію майбутнього".

Гостя цікавилася історією бібліотеки, наповненням фонду, матеріально-технічною базою.

Велика дяка пані Тамарі за подаровані книги, а також за небайдужість до наших бібліотек, до книги.

23 серпня – День Державного Прапора України!

Автор: admin2 от 21-08-2020, 08:14

23 серпня – День Державного Прапора України!Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну.

З любов'ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі...

Через карантинні обмеження змінено формат цьогорічних Франкових днів

Автор: admin2 от 20-08-2020, 13:32

Через карантинні обмеження змінено формат цьогорічних Франкових днівВ рамках підготовки до відзначення 164-х роковин народження Івана Франка сьогодні в райдержадміністрації відбулася робоча нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак, керівники районного та міського відділів культури Надія Козар та Олег Яводчак, директор районного народного дому Іван Сех.

Учасники наради інформували про урочистості, які відбудуться 27-30 серпня у м.Дрогобич та в заповіднику “Нагуєвичі”...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua