porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Офіційний сайт дрогобицької РДА » Інформація » Дошкільна освіта повинна забезпечувати гармонійний розвиток дитини

Дошкільна освіта повинна забезпечувати гармонійний розвиток дитини

Автор: admin2 от 25-09-2013, 09:17
 (голосів: 0)
Дошкільна освіта повинна забезпечувати гармонійний розвиток дитини24 вересня, відповідно до плану роботи, затвердженого головою райдержадміністрації Михайлом Винницьким, у райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань охоплення дошкільною освітою дітей району. Заступник голови райдержадміністрації Олександр Філіпенко, який провів нараду, наголосив, що розвиток дошкільної освіти є одним з першочергових завдань відповідно до нових соціальних ініціатив Президента України “Діти — майбутнє України”. Відзначалося, що протягом 2012-13 років у районі відбулися позитивні зміни у цьому напрямку. Так, було відкрито дошкільні підрозділи у Літинському (І група), у Лішнянському (2 групи), Новокропивницькому (І група), Опаківському (І група) навчально-виховних комплексах. Додатково відкрито 1 групу у вже існуючому на той час Летнянському НВК. Однак, на сьогодні відсоток охоплення дітей дошкільною освітою у районі все ще низький. Тому слід і надалі працювати над тим, щоб розширити мережу дошкільних закладів, а також, зменшити чергу на влаштування дітей у ДНЗ.
Олександр Філіпенко зазначив, що дошкільна освіта має гнучко реагувати на сучасні зміни, допомагати дитині реалізувати свій природній потенціал, дбати про здоров'я та гармонійний розвиток дітей.

Учасники наради обговорили перспективи розвитку дошкільної освіти в районі до кінця цього року та на наступний рік, можливість відкриття нових навчально-виховних комплексів та відкриття додаткових груп у діючих НВК та дитсадочках.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.