Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Захід для військовослужбовців та ветеранів АТО

Автор: admin2 от Учора, 08:10

Захід для військовослужбовців та ветеранів АТОНещодавно у Дрогобицькому МРЦЗ відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС. Мета заходу: надання інформації про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів працевлаштування та професійного розвитку за сприяння державної служби зайнятості для даної категорії осіб. На семінарі розглядались такі питання: соціальні послуги безробітним, державні гарантії у сфері зайнятості населення, підготовка та написання резюме, веб - ресурси державної служби зайнятості для пошуку роботи, відкриття власної справи, профнавчання - шлях до нової професії, ваучер на навчання...

Надія на досягнення позитивного результату

Автор: admin2 от 24-02-2021, 14:13

Надія на досягнення позитивного результатуСьогодні, 24 лютого 2021 року у приміщенні Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора центру зайнятості Б.Волошина з представником бельгійської меблевої компанії ТзОВ «Белуко», що провадить свою виробничу діяльність у місті БориславУ ході зустрічі було розглянуто ряд важливих питань, що стосуються виробничих моментів підприємства, його технологічного оснащенняперспектив розвитку, а насамперед, обговорено кадрову політику, адже жоден виробничий процес не обходиться без кваліфікованих працівників...

Семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»

Автор: admin2 от 24-02-2021, 09:19

Семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» 23.02.2021р. у Дрогобицькому МРЦЗ відбувся інформаційний семінар на тему "Ризики нелегальної трудової міграції".

Мета заходу: обговорення основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, правова захищеність легального працевлаштування.

Основні питання, які розглядались на семінарі – це трудова міграція: сутність та наслідки, торгівля людьми як глобальна проблема,..

Увага! Навчання за професією «Фермер»

Автор: admin2 от 23-02-2021, 12:03

Увага!  Навчання за професією «Фермер»У січні 2019 року Львівський центр ПТО ДСЗ отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за професією «Фермер». Ця професія з кожним роком набуває все більшої актуальності на ринку праці, позаяк зміни, що відбуваються останнім часом в аграрному секторі економіки Львівщини, спрямовані на підтримку та розвиток малих і середніх фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Центр зайнятості інформує про можливість підготовки фахівців на базі Львівського ЦПТО ДСЗ як за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття...

Навчання за професією «Електрогазозварник»

Автор: admin2 от 18-02-2021, 17:38

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості інформує, що  на базі Львівського ЦПТО  заплановано  навчання  за професією «електрогазозварник».  Термін навчання з 26.02.2021р. по 06.10.2021р.  Вимоги до освіти - повна загальна середня,  документ про освіту.

Характеристика професії:..

Віталій Скоропад підписав угоду про співпрацю у сфері зайнятості

Автор: admin2 от 10-02-2021, 16:38

Віталій Скоропад підписав угоду про співпрацю у сфері зайнятостіВчора , 9 лютого відбулось підписання Договору про співпрацю між Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості та Дрогобицькою районною державною адміністрацією. Сторони представляли перший заступник голови Дрогобицької РДА Віталій Скоропад та директор Дрогобицького МРЦЗ Богдан Волошин.

Метою цього договору є оперативний добір працівників, відповідно до потреб та вимог Роботодавця; сприяння у реалізації прав громадян на працю в Україні, забезпечення їх тривалою зайнятістю з гідними умовами праці і достойною заробітною платою; комплексне вирішення завдань,..

В рамках співпраці відвідали Меденицьку ОТГ

Автор: admin2 от 3-02-2021, 16:15

В рамках співпраці відвідали Меденицьку ОТГ Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із напрямів діяльності Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості.

Виїзд ні заходи до ОТГ – ефективний формат комунікації з клієнтами, завдяки якому мешканці громади дізнаються про нові послуги служби зайнятості, актуальні вакансії місцевого ринку праці, отримують профорієнтаційні послуги тощо.

Відтак, 2 лютого 2021 року директор Дрогобицького МРЦЗ Б. Волошин та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу І.Раделицька відвідали Меденицьку об’єднану територіальну громаду голова якої М. Живчин...

Вебінар на тему: «Підготовка резюме»

Автор: admin2 от 21-01-2021, 15:29

Вебінар на тему: «Підготовка резюме»18 січня 2021 року у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: «Підготовка резюме». Мета заходу: формування навичок написання резюме і ефективного його використання при пошуку роботи. На вебінарі розглядалися такі питання: структура та види резюме, основні вимоги щодо написання резюме, використання резюме у процесі пошуку роботи, коригування резюме під конкретну вакансію, супровідний лист та відеорезюме, як засіб персоналізованого маркетингу.

Захід у онлайн-режимі

Автор: admin2 от 15-01-2021, 14:57

Захід у онлайн-режимі14.01.2021р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся інформаційний вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи». Мета заходу: розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками. На вебінарі розглядалися такі питання: планування пошуку роботи в умовах карантину, сучасні джерела інформації про вакансії, електронні сервіси служби зайнятості та проходження тестування на платформах: «Моя професія: консультаційна мережа» та «Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри», шахрайства при працевлаштуванні: правила здорового глузду. Учасники трансляції мали змогу поставити запитання та отримати на них відповіді...

Вебінар «Підготовка до співбесіда з роботодавцем»

Автор: admin2 от 15-01-2021, 14:23

Вебінар «Підготовка до співбесіда з роботодавцем»13 січня 2021р. у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості дистанційно відбувся вебінар на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Мета онлайн заходу: оволодіння навичками підготовки до співбесіди, онлайн співбесіди та прийомами самопрезентації. На вебінарі розглядались такі питання, як види та структура співбесіди, співбесіда по телефону та етапи підготовки до співбесіди, питання, які необхідно оговорити з роботодавцем та як успішно пройти онлайн-співбесіду. Слухачі вебінару мали змогу отримати відповіді на поставлені запитання.

Резюме – важливий фактор при працевлаштуванні

Автор: admin2 от 6-01-2021, 10:02

 Резюме – важливий фактор при працевлаштуванніРезюме – дуже важливий фактор при влаштуванні на роботу. По ньому потенційний роботодавець складає професійний і особовий портрет кандидата на вакансію і вже на підставі цього вирішує, чи є сенс в подальшому розгляді даної кандидатури чи ні. Саме в резюме необхідно в короткій формі і дохідливо пояснити роботодавцеві або кадровому агентству, чим Ви відрізняєтеся від решти претендентів на відкриту вакансію. Для прикладу в м.Дрогобичі нещодавно розпочали свою діяльність дві філії супермаркету АТБ, які набирали на роботу чимало працівників, зокрема касирів, охоронників, адміністраторів залу. Але щоб потрапити на співбесіду, попередньо потрібно було виповнити та надіслати своє резюме. Клієнти Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості,..

Орієнтація на службу у ЗСУ

Автор: admin2 от 23-12-2020, 10:51

Орієнтація на службу у ЗСУУ Дрогобицькому МРЦЗ 22.12.2020р. відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України. Під час зустрічі представники 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 24 окремої механізованої бригади та Дрогобицько-Бориславського об’єднаного територіального центру укомплектування та соціальної підтримки ознайомили учасників заходу з умовами прийняття на військову службу за контрактом, вимогами, пільгами та актуальними вакансіями для військовослужбовців, детально розповіли про те, як проходить відбір кандидатів, про грошове та матеріальне забезпечення контрактників. Учасники заходу мали змогу отримати вичерпні відповіді на запитання щодо працевлаштування за контрактом у ЗСУ.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua