Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Автор: admin2 от 3-06-2015, 10:38

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса: 82100 Львівська область, м. Дрогобич,

вул. 22 Січня, 26 (2-й поверх)

Графік роботи:

з 9.00 год. до 18.00 год. (п’ятниця – до 17.00 год.),

обідня перерва з 13.00 до 13.45 год.,

вихідні дні – субота, неділя

Телефон: (03244) 3-99-91 Е-mail: drcs@ukr.net

 

Директор ДРЦСССДМ – Щербанюк Наталія Едуардівна 


Новину відредагував: admin2 - 25-09-2015, 13:17

Соціальні працівники привітали ювілярів з поважними датами

Автор: admin1 от 21-09-2018, 10:46

Соціальні працівники привітали ювілярів з поважними датамиТривають привітання ювілярів в Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Серед ювілярів 80-річний ювілей святкували Кафлик Ярослава Федорівна с. Доброгостів, Захар’як Марія Олексіївна с. Лішня, Грицьків Парасковія Степанівна с. Літиня, Вовків Катерина Дмитрівна с. Ясениця,

85-річний ювілей святкували Жук Олена Степанівна с. Тинів, Кубів Ганна Йосипівна с. Вороблевичі, 90-річний ювілей святкували Дзяла Катерина Степанівна с. Уріж,  Лесик Теодозія Михайлівна с. Вороблевичі, Кузик Анна Василівна с. Тинів...

На Дрогобиччині триває рейд "Урок"

Автор: admin2 от 13-09-2018, 16:23

На Дрогобиччині триває рейд "Урок"На виконання ст. 53 Конституції України, ЗУ “Про загальну середню освіту”, наказу служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації від 23.08.2018 р. № 22-О/07-01/304/17 “ Про організацію проведення у 2018 році Всеукраїнського профілактичного заходу “Урок” , з серпня 2018 року в Дрогобицькому районі стартував Всеукраїнський рейд “Урок”.

Метою проведення рейду є надання допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей, які з вересня 2018 року не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах, запобігання їх бездоглядності і безпритульності...

Сьогодні минає чотири роки від дня загибелі на сході України воїна Степана Бродяка

Автор: admin2 от 5-09-2018, 16:29

Сьогодні минає чотири роки від дня загибелі на сході України воїна Степана БродякаОдносельці та рідні вшанували пам'ять свого односельця-героя спільною молитвою. Вклонилися пам'яті Степана Бродяка і представники району. Працівники районного центру соціальних служб дла сім'ї та молоді відвідали Ясеницю Сільну та поклали квіти на могилу мужнього воїна, який віддав своє молоде життя у боротьбі з російським агресором за незалежність України.

Степан Бродяк - командир відділення 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, молодший сержант...

Соціальні працівники допомагають одиноким людям збирати урожай

Автор: admin1 от 4-09-2018, 16:55

Соціальні працівники допомагають одиноким людям збирати урожайВ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться підготовча робота до осінньо-зимового періоду.

Соціальні робітники спільно з одинокими збирають врожай на присадибних ділянках, заготовляють плодоовочеву продукцію на зиму, консервують овочі, а також заготовляють дрова.

У районі розпочався профілактичний рейд "Урок"

Автор: admin2 от 4-09-2018, 16:09

У районі розпочався профілактичний рейд "Урок"В рамках проведення Всеукраїнського профілактичного рейду «Урок» працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей та підрозділу з питань спорту та молодіжної політики здійснили виїзд в с. Уличне.

Було обстежено житлово-побутові умови дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, та стан відвідування школи дітьми шкільного віку.

Про роботу з учасниками АТО та їхніми сім'ями йшлося на нараді в РДА

Автор: admin2 от 31-08-2018, 15:34

Про роботу з учасниками АТО та їхніми сім'ями йшлося на нараді в РДАСьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада з працівниками соціальних служб району. Йшлося про надання підтримки учасникам АТО, ООС та їхнім сім'ям.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зазначив, що це питання залишається одним з найважливіших у роботі райдержадміністрації та підрозділів, які взаємодіють з цією категорією мешканців району. Ця тема також перебуває на особливому контролі в облдержадміністрації. Він зробив наголос на постійній комунікації з учасниками АТО, членами сімей загиблих та померлих для отримання повної інформації про їхні потреби та проблемні питання, вирішення яких перебуває в компетенції місцевих органів влади...

Соціальні служби району провели інформаційно-просвітницьку роботу в селі Грушів

Автор: admin1 от 21-08-2018, 15:08

Соціальні служби району провели інформаційно-просвітницьку роботу в селі ГрушівСьогодні, 21 серпня працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицького районного центру соціальних служб для дітей,  сім’ї та молоді, Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області здійснили виїзд у село Грушів з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи та перевірки готовності школярів до навчального року у багатодітних, малозабезпечених сім'ях та сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Комісія також обстежила житлово-побутові умови проживання дітей з неблагополучних сімей та перевірила стан виконання батьками своїх батьківських обов’язків.

На Дрогобиччині цими днями проходять семінари щодо протидії алкогольної, наркотичної та азартної залежностей

Автор: admin1 от 9-07-2018, 12:06

На Дрогобиччині цими днями проходять семінари щодо протидії алкогольної, наркотичної та азартної залежностей 9-11 липня у Реабілітаційному центрі «Назарет» проводяться семінари, організовані БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» та підкомісія УГКЦ «За тверезість життя» на тему: «Підтримка місцевих громад у підготовці, реалізації та оцінці програм з протидії алкогольної, наркотичної та азартної залежностей та профілактики хімічних та азартних залежностей». Мета семінару: розроблення програми протидії вживання хімічних речовин та азартних залежностей. Семінари проводять польські спеціалісти з Студії соціальних досліджень та ініціатив, які співпрацюють з Національним бюро з профілактики наркоманії, а також підтримки Польського Національного Фонду Охорони Здоров’я.

Діти учасників АТО відпочивають в Україні та за її межами

Автор: admin2 от 5-07-2018, 12:26

Діти учасників АТО відпочивають в Україні та за її межамиЗа сприяння Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дитина демобілізованого учасника АТО із с. Рихтичі поїхала на 10 денний безкоштовний відпочинок для дітей учасників АТО у м. Батумі (Грузія), яку організував благодійний проект «Мій тато захищає Україну». Щира подяка керівнику Уляні Флишко.

Слід також зазначити, що від початку року в дитячих оздоровчих таборах на березі Чорного моря та на Львівщині за кошти обласного бюджету відпочили та оздоровилися 33-є дітей пільгових категорій, в тому числі, діти учасників АТО. За кошти державного бюджету у таборах “Артек” у Пущі Водиці під Києвом та “Молода гвардія” на Одещині...

З неповнолітнім проведено профілактичну бесіду

Автор: admin1 от 5-07-2018, 11:48

З неповнолітнім проведено профілактичну бесіду5 липня у службовому кабінеті Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, педагогом соціальним ДРЦСССДМ Зоряною Йосифів з неповнолітнім, який скоїв злочин без позбавлення волі проведено анкетування на тему: «Формування здорового способу життя», а також проведено профілактичну бесіду щодо недопущення повторних правопорушень,  надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування.

Для понад 3500 тисяч дітей учасників Операції Об'єднаних сил презентували циркові вистави

Автор: admin2 от 1-06-2018, 14:48

Для понад 3500 тисяч дітей учасників Операції Об'єднаних сил презентували циркові виставиCьогодні, 1 червня у День захисту дітей у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну» у Львівському державному цирку вчетверте відбулась масштабна мистецька акція «Львівський цирк – країна щастя».

Відтак, для понад 3 500 тисяч дітей учасників Операції Об’єднаних Сил та Героїв Небесної Сотні з Львівщини організували показ двох вистав.

Дітей та їх батьків привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

"Мені б хотілось, щоб кожен після завершення вистави підійшов до своїх батьків і сказав, як сильно ви їх любите. Бо завдяки вашим батькам - нашим українським воїнам, ми маємо найголовніше - мир і спокій на нашій землі", - зазначив Олег Синютка...

Анкетування з матір'ю неповнолітніх дітей

Автор: admin2 от 1-06-2018, 10:18

Анкетування з матір'ю неповнолітніх дітей1 червня у службовому кабінеті Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді , начальником відділу соціальної роботи ДРЦСССДМ  Тетяною Баб`як з матір’ю 2-х неповнолітніх дітей проведено анкетування на тему: «Ви і Ваша дитина», а також проведено профілактичну бесіду про наслідки невиконання батьківських обов’язків.

Мета: Визначити пріоритети родини повідношенню до дитини.

А також надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.

Профілактична бесіда з неповнолітніми

Автор: admin2 от 24-05-2018, 11:54

Профілактична бесіда з неповнолітніми24 травня у службовому кабінеті Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді , педагогом соціальним ДРЦСССДМ  Іриною Тодорович з матір’ю 4-х неповнолітніх дітей проведено анкетування на тему: «Батьки і діти», а також проведено профілактичну бесіду про наслідки невиконання батьківських обов’язків.

Мета: З’ясувати стосунки батьків зі своїми дітьми, визначити атмосферу в сім’ ї, визначити шляхи корегування родинного виховання дитини.

А також надано гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни.

День соціальної роботи в с.Добрівляни

Автор: admin2 от 23-05-2018, 15:06

День соціальної роботи в с.ДобрівляниЗ метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, вчинення дітьми злочинів, правопорушень, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 22 травня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, за сприяння заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника здійснили виїзд у с. Добрівляни.

Комісія обстежила умови проживання дітей з неблагополучних сімей та провели бесіду з мамою 4-х дітей, яка схильна до зловживання спиртними напоями... 

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube