Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Автор: admin2 от 3-06-2015, 10:38

Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Адреса: 82100 Львівська область, м. Дрогобич,

вул. 22 Січня, 26 (2-й поверх)

Графік роботи:

з 9.00 год. до 18.00 год. (п’ятниця – до 17.00 год.),

обідня перерва з 13.00 до 13.45 год.,

вихідні дні – субота, неділя

Телефон: (03244) 3-99-91 Е-mail: drcs@ukr.net

 

Директор ДРЦСССДМ – Щербанюк Наталія Едуардівна 


Новину відредагував: admin2 - 25-09-2015, 13:17

Надано допомогу сім'ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах

Автор: admin2 от 9-11-2018, 14:18

Надано допомогу сім'ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах
За сприяння Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді одинокій матері, яка опинилися у складних життєвих обставинах надано гуманітарну допомогу у вигляді дитячого візочка.

У Меденицькій школі відбувся тренінг

Автор: admin1 от 9-11-2018, 10:29

У  Меденицькій школі відбувся тренінгВ середу, 7 листопада,  керівник проекту протидії торгівлі людьми Галина Космін-Гром  спільно з мобільною групою та працівником Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  провели тренінг у  Меденицькій ЗОШ I-III ст. на тему: «Булінг. Загорози в Інтернет просторі».

Учні виконували різні вправи,  дитячу увагу привернули  соціальні ролики, які стосуються булінгу, Інтернет загроз.

Учасники АТО (ООС) та їхні сім’ї відвідали концерт в Трускавці

Автор: admin1 от 7-11-2018, 10:37

Учасники АТО (ООС) та їхні сім’ї відвідали концерт в ТрускавціВчора, 6 листопада у палаці  культури  ім. Шевченка (м. Трускавець) відбувся концерт  артиста  Романа Скорпіона.   Дрогобицький районний центр  для сім’ї, дітей та молоді за сприянням соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну», надав учасникам АТО (ООС) та їхнім сім’ям Дрогобицького району  40 безкоштовних  квитків.

Від учасників АТО Дрогобицького району  висловлюємо щиру подяку соціальному проекту  «Мій тато захищає Україну», та щиру вдячність Роману Скорпіону за благодійну участь у соціальному проекті.

Сім’ї учасників АТО відвідали концерт Катерини Бужинської

Автор: admin1 от 6-11-2018, 11:24

Сім’ї учасників АТО відвідали концерт Катерини БужинськоїВ понеділок, 5 листопада, за сприяння ГО «Мій тато захищає Україну» Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив сім’ю загиблого учасника АТО та  сім’ї учасників АТО на  концерт Катерини Бужинської, що відбувся в Палаці культури імені Тараса Шевченка в місті Трускавець.

Народна артистка України, відома  волонтерка, подарувала незабутній вечір для наших сімей.

В Рихтичах проведено соціальне інспектування

Автор: admin1 от 5-11-2018, 15:21

В Рихтичах проведено соціальне інспектування2 листопада  працівниками Дрогобицького районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації проведено соціальне інспектування на території  Рихтицької сільської ради. Під час інспектування обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 
З батьками дітей проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Триває збір допомоги для сім'ї, яка постраждала від пожежі

Автор: admin2 от 2-11-2018, 15:07

Триває збір допомоги для сім'ї, яка постраждала від пожежіПрацівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації сьогодні привезли гуманітарну допомогу багатодітній сім’ї із Залужан, будівля якої днями була знищена пожежею. Допомогу у вигляді одягу, взуття, продуктів харчування, засобів гігієни та постілі надали благодійники та не байдужі громадяни.

Акція щодо збору допомоги для постраждалої сім'ї триває.

Соціальне інспектування в Старому Кропивнику

Автор: admin2 от 25-10-2018, 10:58

Соціальне інспектування в Старому КропивникуУ середу, 24 жовтня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького РЦСССДМ, представниками Старокропивницького НВК І-ІІ ст., секретарем сільської ради здійснили соціальне інспектування на території Старокропивницької сільської ради.

За результатами обстеження проведено профілактичну бесіду з батьком щодо належного виконання батьківських обов’язків.
Особливу увагу звернено на відвідування дітьми навчання та пропуски занять без поважних причин. За результатами обстежень складені акти.

Інформаційна кампанія в Літинському НВК щодо боротьби з торгівлею людьми

Автор: admin1 от 22-10-2018, 09:03

Інформаційна кампанія в Літинському НВК щодо боротьби з торгівлею людьмиЗ нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми,  служба у справах дітей спільно із центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді  проводили інформаційну кампанію  в Літинському  НВК І-ІІ ст.,  метою  якої  є привернення  уваги  до проблеми  торгівлі людьми, роз’яснення дітям видів і форм цього злочину.

Всім присутнім  було роздано інформаційні листівки про їхні права  та продемонстровано  фільм на вищевказану тематику.

Нагадаємо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом, як день консолідації... 

В Літині працювала комісія, яка обстежила умови проживання дітей

Автор: admin1 от 19-10-2018, 10:05

В Літині працювала комісія, яка обстежила умови проживання дітейЗ метою профілактики вчинення дітьми злочинів, правопорушень, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, в четвер, 18 жовтня, працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для дітей,  сім’ї та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей та представника сільської ради здійснили виїзд у село Літиня.

Комісія обстежила умови проживання дітей з неблагополучних сімей та провела бесіду з батьками, які схильні до зловживання спиртними напоями. 

Всесвітня акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» відбулася сьогодні і на Дрогобиччині (+ВІДЕО)

Автор: admin1 от 18-10-2018, 15:52

Всесвітня акція «Walk for Freedom/Хода за свободу» відбулася сьогодні і на Дрогобиччині (+ВІДЕО)Дрогобиччина сьогодні, 18 жовтня, активно долучилась до Всесвітньої акції «Walk for Freedom/Хода за свободу». Небайдужі громадяни, волонтери, громадські організації, школярі, представники БФ «Карітас», Дрогобицької райдержадміністрації та міської ради розпочали захід на площі Шевченка. З короткою інформацією про мету мирної акції виступила координатор проекту протидії торгівлі людьми  у БФ «Карітас» Галина Космін. Також про тему торгівлі людьми говорили о. Богдан Лехович, заступник директора Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Галина Петречко. Опісля колона з кількома сотнями учасників вирушила вулицями Лесі Українки, Мазепи, Завалля, Трускавецькій, площі Ринок, Ярослава Осмосмисла та Тараса Шевченка... ВІДЕО

Працівники служб провели соціальне інспектування на території Болехівської сільської ради

Автор: admin2 от 12-10-2018, 15:17

Працівники служб провели соціальне інспектування на території Болехівської сільської ради Сьогодні, 12 жовтня працівники Дрогобицького Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді , служби у справах дітей спільно з Болехівським сільським головою Іриною Кіс провели соціальне інспектування на території Болехівської сільської ради. 
Комісія обстежила житлово-побутові умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. 
З батьками дітей проведені профілактичні бесіди, їх попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. За результатами обстежень складено оцінку потреб дитини та її сім’ї.

Працівники соціальних служб провели бесіду в Меденицькому ліцеї

Автор: admin2 от 12-10-2018, 11:34

Працівники соціальних служб провели бесіду в Меденицькому ліцеїВчора, 11 жовтня працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та координатор громадської організації «Тверезість - вибір сильних» провели бесіду з учнями Меденицького професійного ліцею на тему «Залежність та суспільство». В заході взяли участь більше 60 учнів навчального закладу .

Адміністрація ліцею висловила подяку організатору проекту, службі у справах дітей та Дрогобицькому районному ЦСССДМ за цікаву і корисну зустріч, мета якої - профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі. 

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми відбувся семінар

Автор: admin1 от 10-10-2018, 16:25

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми відбувся семінарЗ нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, 10 жовтня, на базі Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за участі координатора проекту протидії торгівлі людьми  у БФ «Карітас» Галини Космін-Гром і психолога консультативного центру  Аліни Макарець, працівників Дрогобицького МРВ з питань пробації, працівником центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, проведений семінар на тему: «Торгівля людьми. Загрози в Інтернет просторі, булінг» з неповнолітніми засудженими, які перебувають на обліку.

Неповнолітні мали змогу переглянути відеоролик та отримали послуги інформаційного характеру.

Сім’ї учасників АТО безкоштовно відвідали концерт народної артистки України Катерини Бужинської

Автор: admin1 от 5-10-2018, 15:00

Сім’ї учасників АТО безкоштовно відвідали концерт народної артистки України  Катерини БужинськоїДрогобицький районний центр  для сім’ї, дітей та молоді за сприянням соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну», надав учасникам АТО (ООС) та їхнім сім’ям безкоштовні  квитки на концерт Народної артистки України  Катерини Бужинської, який відбувся вчора, 4 жовтня, у Трускавецькому палаці культури ім. Шевченка. Від учасників АТО Дрогобицького району  висловлюємо щиру подяку співзасновниці проекту «Мій тато захищає Україну» Уляні Флишко за гарний відпочинок та позитивні враження від концерту.

Принагідно зазначимо, що проект стартував ще весною 2015 року. Щотижня волонтери проекту запрошують учасників...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube