Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Історична година у Вороблевичах

Автор: admin2 от 21-01-2019, 17:50

Історична година у ВороблевичахІсторичну годину «Задзвеніли срібні дзвони України» провели працівники бібліотеки с. Вороблевичі спільно зі школою.  Ганна Гошко розповіла про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Бібліотекарі разом з учасниками заходу  пролистали сторінки історії, пройшли  шляхом історичних подій, що передували об’єднанню УНР та ЗУНР в єдину державу. Читачі зачитували вірші відомих авторів Оксани Забужко, Ліни Костенко . На завершення  Леся Герій презентувала книжкову виставку «Соборність України: символи свободи та єднання».

Історична година, присвячена 100-річчю Соборності України відбулася в Ролеві

Автор: admin1 от 21-01-2019, 17:29

Історична година, присвячена 100-річчю Соборності України відбулася в РолевіІсторичну годину «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг», присвячену 100-річчю Соборності України провела бібліотекар  бібліотеки – філії села Ролів Дарія Василик спільно з директором народного дому Оксаною Лисою. В бібліотеці оформлена книжкова виставка « Україна – Соборна держава», на якій розміщена література про Соборність України.  

«Тобі, Україно, мій мужній народе, складаю я пісню святої свободи. Радіймо сонцю й днині мирній, єдиній і Соборній Україні» - такими словами бібліотекар Дарія Василик  розпочала свій виступ, в якому розказала...

Година пам’яті «Вони вистояли, не вистояв бетон» в Довгому Гірському

Автор: admin1 от 17-01-2019, 11:35

Година пам’яті «Вони вистояли, не вистояв бетон» в Довгому Гірському16 січня Україна вшановує пам'ять «кіборгів» – військових і добровольців, які загинули під час захисту Донецького аеропорту. Героїчна оборона тривала 242 дні.

З цієї нагоди працівники народного дому та бібліотеки-філії с. Довге Гірське організували годину пам’яті  «Вони вистояли, не вистояв бетон».

«Кіборги написали своєю кров’ю саму героїчну сторінку сучасної української історії. Саме оборона ДАПа зупинила просування ворожих військ в західному напрямку» - наголосила бібліотекар Ольга Мицько.

У Вороблевичах відбувся конкурс знавців різдвяних традицій

Автор: admin1 от 16-01-2019, 15:26

У Вороблевичах відбувся конкурс знавців різдвяних традицій У вівторок, 15 січня, в бібліотеці-філії села Вороблевичі до Різдвяних свят проведено конкурс знавців різдвяних традицій «Різдво – найкрасивіше зимове свято». Бібліотекар Анна Гошко розповіла користувачам історію свята та особливості його святкування.

Іван Хрунь, Павло Кобільник, Каріна Мельник, Наталя Бенько, Діана Майкович та Олена Баб’як відповідали на запитання про новорічно-різдвяні свята, обрядові страви, народні прикмети. Діти активно брали участь в цьому цікавому конкурсі, а переможці отримали призи.

Книжкова виставка-вітрина «Нам злуку дарував Господь» в районній бібліотеці

Автор: admin1 от 16-01-2019, 14:43

Книжкова виставка-вітрина «Нам злуку дарував Господь» в районній бібліотеці22 січня Україна відзначатиме 100-річчя Соборності України. Саме тоді, у 1919 році, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

З нагоди свята працівники районної бібліотеки підготували книжкову виставку-вітрину «Нам злуку дарував Господь». Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 початку...

Різвяне дійство в Літині

Автор: admin1 от 10-01-2019, 16:35

Різвяне дійство в ЛітиніРіздвяні свята в Літині пройшли по особливому. 7 січня мешканці села зібрались в ценрі села, біля різдвяної шопки, щоб помолитись та подякувати мельнькому Ісусу за всі ласки і щедроти, які їм подарував.

Згодом усі присутні мали змогу переглянути справжнє Різдвяне дійство у народному домі села, яке підготував його директор Федір Пігут. У заході приймали участь діти та дорослі.

Маленькі колядники щиро виконували свої вірші-молитви, прославляючи Господа і бажаючи усім любові, гармонії та усіх життєвих благ. Дітки, переодягнувшись у костюми, розіграли невеличку сценку.

В бібліотеках району відбулися історичні години до 110-ої річниці від дня народження Степана Бандери

Автор: admin1 от 3-01-2019, 12:43

В бібліотеках району відбулися історичні години до 110-ої річниці від дня народження Степана Бандери29-31 грудня в бібліотеках-філіях сіл Опака, Грушів  Старий, Верхні Гаї, Михайлевичі , смт. Підбуж відбулися історичні години «Лицар української держави - Степан Бандера».

Бібліотекарі розповіли про життя Степана Бандери, героя ХХ століття, людини-легенди у літописі історії України. Настав час піднести його ім’я по всій вільній Україні, щоб кожен міг подякувати Богові за те, що послав нам таку світлу постать в найтемніші часи більшовицького режиму. Саме Бандера врятував честь України і зумів організувати народ на відчайдушну боротьбу за нашу національну незалежність і державність. Бандера підніс український патріотизм до найвищої жертовності. Його гасло: Бог і Україна!

В день 110-ої річниці Степана Бандери в Літині відбулося вшанування Провідника ОУН

Автор: admin1 от 2-01-2019, 14:26

В день 110-ої річниці Степана Бандери в Літині відбулося вшанування Провідника ОУНВ понеділок, 1 січня, в приміщенні читального залу Літинської бібліотеки відбувся круглий стіл, присвячений 110-ій річниці від Дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів Cтепана Бандери. Участь в круглому столі взяли бібліотекар Ольга Пігут, відвідувачі бібліотека і директор народного дому села Літиня.

Ольга Пігут виступила з доповіддю «Степан Бандера – провідник національно-визвольної боротьби українського народу», провела огляд книжкової виставки «Степан Бандера – символ нової доби», основу якої складають історичні, художні та документальні матеріали про діяльність С. Бандери та  ОУН – УПА.

Запрошуємо на книжкову виставку «Життя на грані двох світів»

Автор: admin1 от 29-12-2018, 10:53

Запрошуємо на книжкову виставку «Життя на грані двох світів»1 січня 2019 року  минає 110 років  від дня народження Степана Бандери. З цієї нагоди в Дрогобицькій центральній районній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Життя на грані двох світів».

Основу цієї виставки склали книги про Організацію українських націоналістів; життєвий та героїчний шлях борця за волю і незалежність України Степана Бандеру, його значний особистий внесок у національно-визвольний рух українського народу за незалежність, значення його політичної спадщини та ролі в національному і духовному відродженні Української держави тапро долю нащадків ідеолога.

Запрошуємо до районної бібліотеки переглянути книжкову виставку, для того, аби глибше пізнати постать Степана Бандери – легендарного провідника українського національного руху.

Історична година «Степан Бандера – символ України» в бібліотеці села Болехівці

Автор: admin1 от 29-12-2018, 10:04

Історична  година «Степан Бандера – символ України» в бібліотеці села Болехівці28 грудня  в бібліотеці – філії с. Болехівці проведена історична  година «Степан Бандера – символ України», присвячена 110 - річниці від дня народження Степана Бандери. Ім’я Степана Бандери стало прапором і символом боротьби за волю України і великою особистою місією  - не сплямити тих чистих символів, за які люди без вагань віддали життя. Він боровся в обставинах, коли оптимісти втрачали віру в усіх його починаннях великої мети – як члена ОУН і Провідника. Він виконував свій життєвий обов’язок за будь – яких найнесприятливіших обставин і тому став прапором для борців за Україну. Бандера став орієнтиром на тому полі боротьби Добра і Зла, яким є буття... 

В бібліотеці Старого Кропивника діти переглянули фільм про Степана Бандеру

Автор: admin1 от 28-12-2018, 12:23

В бібліотеці Старого Кропивника діти переглянули фільм про Степана Бандеру

 

Сьогодні в бібліотеці – філії села Старий Кропивник було проведено годину історичного портрету "Борець за незалежність і державність України", присвячену 110-тій річниці від дня народження Степана Бандери.

Під час заходу діти переглянули історичний документальний фільм "Степан Бандера. Ціна свободи".

Запрошуємо на виставку в районний народний дім

Автор: admin2 от 28-12-2018, 11:54

Запрошуємо на виставку в районний народний дімЦього тижня на Дрогобиччині перебуває виставка про злочин Голодомору “Голодомор 32-33 років”. Виставка, створена Українським інститутом національної пам’яті в рамках відзначення 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, експонується у фойє районного народного дому (вул. 22 Січня 28).

Відвідувачі мають змогу оглянути та детально ознайомитися з інформаційно-просвітницькими стендами, які в хронологічному порядку висвітлюють історію Голодомору та його трагічні наслідки. Матеріали виставки призначені для молодіжної аудиторії — школярів-старшокласників та студентів.

Виставка передається від району в район. До цього вона експонувалася в Пустомитівському, Миколаївському, Жидачівському та Стрийському районах.

В Верхньогаївській бібліотеці провели майстер-клас для наймолодших читачів

Автор: admin2 от 28-12-2018, 09:31

В Верхньогаївській бібліотеці провели майстер-клас для наймолодших читачівСніговик - один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг. І хоч цьогоріч зима не дуже тішить нас білим снігом, та варто лише докласти трішки зусиль і можна створити цих кумедних героїв своїми руками.

Саме так зробили в бібліотеці-філії с.Верхні Гаї, влаштувавши передноворічний, святковий майстер-клас «Веселі сніговики», який провели бібліотекар Світлана Стасик та директор народного дому Галина Повханич. Після кропіткої роботи кожен зміг отримати свого неповторного сніговика закутаного у шарф.

В Брониці відзначили 170 річницю від дня народження Стефана Коваліва

Автор: admin1 от 26-12-2018, 11:43

В Брониці відзначили 170 річницю від дня народження Стефана Коваліва23 грудня мешканці с. Брониця літературною годиною відзначили 170 річницю від дня народження Стефана Коваліва «Себе віддав я праці без вагань»

«Сьогодні ми зібрались у цій залі з нагоди 170-ої річниці від дня народження Стефана Коваліва – нашого славного краянина, відомого українського письменника, педагога» - такими слова розпочала урочистості бібліотекар Ірина Валько.

Христина Микитяк, Марта Савшак, Андріана Гатлан, Богдан Паньків та Назар Гармич розповіли присутнім про життєвий та творчий шлях Стефана Коваліва.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube